Matematika

Členovia PK

Mgr. Miroslava Janikovičová, vedúca PK
RNDr. Eva Hojčková
Mgr. Dušan Krajčovič
Mgr. Miroslava Zollerová


        Výsledky matematických súťaží 2020/2021

        Všetkým súťažiacim ďakujeme za reprezentáciu školy v matematických súťažiach!!!

         

        Matematická olympiáda

        kategória Z9 – okresné kolo (OK) - zúčastnili sa 2 žiaci
        1. miesto - Matej Kovalčík, postúpil do KK
        7. miesto - Emma Zdychavská, úspešný riešiteľ

        kategória Z9 – Krajské kolo (KK)
        1. miesto - Matej Kovalčík

        kategória Z8 – OK - zúčastnili sa 2 žiaci – Martin Bezák, Magdaléna Kristová
        Nikto nebol úspešný riešiteľ

        kategória Z7 – OK - zúčastnili sa 2 žiaci – Pavol Horečný, Marek Knápek
        Nikto nebol úspešný riešiteľ

        kategória Z6 – OK – zúčastnili sa 2 žiačky
        4. miesto Veronika Gamanová – úspešný riešiteľ
        Laura Sasková

        KK kategória C - Martin Madzia 13. miesto – úspešný riešiteľ
        KK kategória B - Ema Madziová, Lenka Mudríková
        KK kategória A - Martin Ondulič, Marek Šebesta

        Pytagoriáda

        kategória P6 školské kolo (ŠK) – zúčastnilo sa 14 žiakov, z toho 10 úspešných riešiteľov, postúpili do OK,
        OK - úspešní 2 žiaci – Laura Sasková. Stella Hupková

        kategória P7 ŠK – zúčastnilo sa 18 žiakov, z toho 3 úspešní riešitelia, postúpili do OK.
        OK – neboli úspešní - Igor Papšo – 9 bodov (9. - 12. miesto), Pavol Horečný – 8 bodov (13. miesto)

        kategória P8 ŠK – zúčastnilo sa 19 žiakov, z toho 9 úspešných riešiteľov, postúpili do OK.
        OK – 2 úspešní riešitelia:
        1. miesto Martin Bezák – 20 bodov,
        5. miesto Šimon Morávek – 11 bodov
        (ďalších 6 žiakov – 9 bodov)

         


        Kalendár podujatí

        Predchádzajúci mesiac January 2022 Nasledujúci mesiac
        Mo Tu We Th Fr Sa Su
          1 2
        3 4 5 6 7 8 9
        10 11 12 13 14 15 16
        17 18 19 20 21 22 23
        24 25 26 27 28 29 30
        31