Deň otvorených dverí ONLINE

DOD 2021

16.3.2021
link na pripojenie na webinár:

https://meet.google.com/jsm-iyqx-coy

Gymnázium Partizánske pripravuje pre žiakov 9. ročníka a 5. ročníka základných škôl, ktorí majú záujem o štvorročné alebo osemročné štúdium, Deň otvorených dverí. Tento rok však bude organizovaný netradične. Vzhľadom na opatrenia súvisacie s ochorením Covid-19 sa stretneme v online priestore.

Kedy stretnutie bude?

Stretneme sa v utorok 16. marca 2021 v troch časoch, vybrať si môžete ktorýkoľvek z nich - 16:00, 17:30, 19:00 h. Hoci základné školy používajú rôzne platformy pre online vyučovanie, naše stretnutie zrealizujeme cez Google meet, kam sa dá pripojiť aj z mobilných telefónov. Link na pripojenie získajú žiaci alebo rodičia prostredníctvom triednych učteľov alebo výchovných poradcov ZŠ.

O čom stretnutie bude?

Počas stretnutia predstavíme našu školu, priestory v ktorých sa vyučuje. Oboznámime vás s obsahom učiva v jednotlivých ročníkoch, vysvetlíme spôsob výberu voliteľných predmetov v posledných ročníkoch štúdia. Pozrieme sa prostredníctvom fotografií na množstvo podujatí a aktivít, ktoré so žiakmi počas školského roka a štúdia absolvujeme. Svoje spomienky na štúdium nám povedia aj bývalí absolventi gymnázia.

Ak by sme počas našej prezentácie nezodpovedali na vaše otázky, budeme radi, ak nám ich v záverenčnej časti položíte. Radi ich zodpovieme.

Si budúci gymnazista?

Ako vidíš svoje budúce pôsobenie na našej škole? možno Ti odpoveď dá náš krátky kvíz. KLIKNI TU A OTVOR