Namaľujme spolu lepší svet

Prečo je to dôležité?
   Prejsť od lavíc k palete? 
      Ľudia sa chcú spájať s ľuďmi.
         Maľovať svet farebne.
            Nik z nás nie je dokonalý.
               Sme však plní odhodlaní.
                  So stojanmi, farbami, štetcami a láskavými srdcami.
                     My to spolu isto iste zvládneme.

Namalujme spolu lepsi svet

Vaším hlasom umožníte naším študentom vygumovať medzigeneračné bariéry, zotrieť ľuďom smútok z tváre a namaľovať lepší svet. Zámerom projektu Namaľujme spolu lepší svet je medzigeneračný kontakt detí a seniorov ako aj kontkat žiakov s hedikepovanými deťmi a tak prebúdzať v žiakoch pocit spolupatričnosti a empatie s inými ľuďmi.
Ako hlasovať?
Na stránke https://bit.ly/NamalujmeSvet určenej pre hlasovanie za náš projekt zadajte svoje telefónne číslo a počkajte, kým vám príde SMS s hlasovacím kódom. Ten následne vložíte do príslušného poľa na webstránke a odošlete svoj hlas.
Hlasujeme od 15. mája do 30. mája 2021. SMSky nie sú spoplatnené, v hlasovaní je však možné poslať len jeden hlas jedinému projektu. Ďakujeme za Vašu podporu!
______________________________
Arteterapia pomáha odbúravať stres a frustráciu, pomáha v rozvoji tvorivých schopností, spontánneho prejavu a komunikácie neverbálnymi cestami, najmä u mentálne, telesne alebo sociálne slabších osôb.
Kaligrafia je blahodarná aktivita na mentálne zdravie. Posilňuje mentálne verbálne schopnosti, zvyšuje kognitívne myslenie hlavne u starších ľudí.